Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Dźwig dla niepełnosprawnych

Dźwig domowy CIBES Air

Dźwig domowy dla osoby niepełnosprawnej CIBES Air

Dźwig dla niepełnosprawnych CIBES Air charakteryzuje przede wszystkim intuicyjność. Urządzenie posiada takie rozwiązanie, jak ergonomiczna poręcz, dzięki której winda rusza i zatrzymuje się poprzez położenie dłoni na odpowiednim przycisku poręczy. Również wyłącznik awaryjny i alarmy, aby wyglądały bardziej elegancko, zostały zmniejszone i zaprojektowane w tylnym panelu.

To nie są jedyne innowacyjne rozwiązania. Winda automatycznie zatrzymuje się, jeśli dotkniesz górną listwę zabezpieczającą, czy też  listwę zabezpieczającą podłogę platformy. Natomiast wyświetlacz stanowi 7-calowy ekran za szkłem, wyraźnie wskazując piętro, na którym się znajdujesz.  Całość została wykończona aksamitnym materiałem DecoLegno®, który jest trwały i łatwy w czyszczeniu. 

Winda wymaga do montażu niezwykle niskiego nadszybia, bo tylko 2250 mm. Natomiast nie potrzebuje podszybia oraz pomieszczenia na maszynownię. Urządzenie przywieziemy do Ciebie w modułach i zainstalujemy w kilka dni, wykonując niewielkie prace budowlane, w minimalny sposób ingerując w Twoje życie codzienne. 

Udźwig windy domowej wynosi od 300 kg do 500 kg, zasilane jest elektrycznie i może mieć zainstalowane maksymalnie 6 przystanków, a wymiary jego platformy wybierzesz spośród 11 dostępnych rozmiarów.

Chcąc ulepszyć swój dźwig, możesz do niego dobrać następujące opcje:

  • układ napędowy EcoSilent, 
  • spersonalizowany wygląd wnętrza, od materiałów, kolory po tkaniny,
  • dotykową kasetę wezwań,
  • aluminiowe lub przeciwpożarowe drzwi.

CIBES Air to dźwig, który rozpieści Cię jakością wykonania oraz zadbaniem o najmniejsze detale. Osoba niepełnosprawna w pełni poradzi sobie z jego obsługą oraz poczuje się w nim niezwykle komfortowo. 

Skip to content