Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Dźwig dla niepełnosprawnych

Dźwig platformowy CIBES A5000

Dźwig platformowy CIBES A5000

Winda dla osoby niepełnosprawnej Cibes A5000 charakteryzuje dbałość o najwyższe standardy, aby osoba niepełnosprawna pokonała bariery architektoniczne i mogła swobodnie przemieszczać się między kondygnacjami. 

Dźwig możesz zamontować wewnątrz budynku oraz z zewnątrz, a jego instalacja trwa zaledwie 2-3 dni. Aby nasza praca przebiegała sprawnie i czysto, windę przywozimy do Ciebie w modułach. Co więcej, do montażu windy nie potrzebujemy osobnego pomieszczenia na maszynownię, ponieważ cały mechanizm znajduje się w szybie. 

Urządzenie ma od 400 kg do 500 kg udźwigu i dzięki zastosowaniu technologii EcoSilent jest niezwykle ciche i energooszczędne. Zajmuje niewiele miejsca, ponieważ dźwigi Cibes stanowią w 70% platformę użytkową. Drzwi otwierają się uchylnie, a wnętrze jest eleganckie i intuicyjne. 

Dźwig możesz doposażyć o następujące elementy:

  • szklaną, panoramiczną obudowę,
  • aluminiowe lub ognioodporne drzwi,
  • drzwi otwierane automatycznie, 
  • dopasowane wnętrze pod względem koloru z palety RAL,
  • wybrany materiał podłogi,
  • odcień szkła

Cibes A5000 to rozwiązanie dla wszystkich i może być zamontowany wszędzie tam, gdzie architektura uniemożliwia osobie niepełnosprawnej, dostanie się na pożądane piętro. Wybierając dźwig A5000, zyskujesz wysoką jakość wykończenia, niebywałą trwałość i gustowny wygląd. 

Skip to content