Windy dla niepełnosprawnych AUTORO

Dźwig domowy CIBES Air

Dźwig domowy CIBES Air

Windę CIBES Air charakteryzuje przede wszystkim intuicyjność. Urządzenie posiada takie rozwiązanie, jak ergonomiczna poręcz, dzięki której winda rusza i zatrzymuje się poprzez położenie dłoni na odpowiednim przycisku poręczy. Również wyłącznik awaryjny i alarmy, aby wyglądały bardziej elegancko, zostały zmniejszone i zaprojektowane w tylnym panelu.

To nie są jedyne innowacyjne rozwiązania. Winda automatycznie zatrzymuje się, jeśli dotkniesz górną listwę zabezpieczającą, czy też  listwę zabezpieczającą podłogę platformy. Natomiast wyświetlacz stanowi 7-calowy ekran za szkłem, wyraźnie wskazując piętro, na którym się znajdujesz.  Całość została wykończona aksamitnym materiałem DecoLegno®, który jest trwały i łatwy w czyszczeniu. 

Winda wymaga do montażu niezwykle niskiego nadszybia, bo tylko 2250 mm. Natomiast nie potrzebuje podszybia oraz pomieszczenia na maszynownię. Urządzenie przywieziemy do Ciebie w modułach i zainstalujemy w kilka dni, wykonując niewielkie prace budowlane, w minimalny sposób ingerując w Twoje życie codzienne. 

Urządzenie udźwignie od 300 kg do 500 kg, zasilane jest elektrycznie i może mieć zainstalowane maksymalnie 6 przystanków, a wymiary jego platformy wybierzesz spośród 11 dostępnych rozmiarów.

Chcąc ulepszyć swój dźwig, możesz do niego dobrać następujące opcje:

  • układ napędowy EcoSilent, 
  • spersonalizowany wygląd wnętrza, od materiałów, kolory po tkaniny,
  • dotykową kasetę wezwań,
  • aluminiowe lub przeciwpożarowe drzwi.

CIBES Air to dźwig, który rozpieści Cię jakością wykonania oraz zadbaniem o najmniejsze detale. Osoba niepełnosprawna w pełni poradzi sobie z jego obsługą oraz poczuje się w nim niezwykle komfortowo. 

Skip to content