Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Dźwig dla niepełnosprawnych CIBES C1 Pure

Dźwig domowy CIBES C1 PURE

Winda CIBES C1 Pure

Dźwig domowy charakteryzuje szybki i łatwy montaż oraz możliwość personalizacji urządzenia. Dzięki prefabrykowanemu szybowi, koszty prac zredukowane są do minimum, a na podszybie potrzebujemy tylko 100 mm. Sam szyb dostarczamy do Twojego domu w modułach i montujemy go w kilka dni, nie zmieniając przy tym przewodów elektrycznych, ponieważ wystarczy nam zwykłe 3-fazowe napięcie, a cały osprzęt znajduje się w szybie windy.

Szeroki wybór wymiarów całej konstrukcji sprawia, że winda wpasowuje się w praktycznie każdy budynek. Udźwig windy to 525 kg i można w niej zaprogramować 6 przystanków. Wysokość dźwigu dla niepełnosprawnych CIBES C1 PURE od ostatniego przystanku do samego sufitu to 2500 mm, czyli zmieści się w praktycznie każdym budynku. Swoją windę możesz doposażyć w: 

  • stalowe lub szklane panele szybu,
  • aluminiowe i ognioodporne drzwi,
  • zamknięcie kodowe,
  • kasetę wezwań z panelem dotykowym 
  • wybrany kolor sufitu i panelu z palety RAL,
  • wybrany wygląd szkła paneli szybu.

Cibes C1 Pure może stać się Twoim małym dziełem sztuki, całkowicie zaprojektowanym przez Ciebie. Co więcej, dzięki temu urządzeniu zlikwidujesz barierę w swoim domu, jaką stanowią schody. W związku z tym osoba niepełnosprawna będzie się czuła komfortowo w swoich własnych progach. 

Skip to content