Windy dla niepełnosprawnych AUTORO

Krzesła – winda schodowa dla osób niepełnosprawnych i starszych

Krzesła przyschodowe są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli chcesz usprawnić pokonywanie schodów osobie starszej  z dysfunkcjami ruchowymi, otyłej lub kontuzjowanej. Winda schodowa świetnie sprawdzi się na każdych schodach nawet stromych, mieszczących się zewnątrz budynku lub w jego wnętrzu. Jest to niewielki wydatek w porównaniu do pozostałych rozwiązań, a bardzo funkcjonalny, ułatwiający poruszanie się między parterem a piętrem. 

Krzesło schodowe działa na zasadzie akumulatora i prądu, więc do jego montażu potrzebne jest tylko gniazdko elektryczne. Winda schodowa porusza się po aluminiowej szynie z zębatkami, przesuwającej windę do dowolnego punktu. Co więcej, może poruszać się po torze prostym lub krzywoliniowym. Dzięki funkcji składania, urządzenie zajmuje niewiele miejsca, nie utrudniając tym samym poruszania się innych osób po schodach. 

Windę schodową możesz dowolnie konfigurować i dobrać odpowiedni jej wygląd do swoich wymagań oraz wnętrza. Wybierając kolor z palety, czy tapicerkę zyskujesz nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także ładny mebel. 

Krzesła schodowe produkowane są w Europie oraz posiadają certyfikat bezpieczeństwa, a także spełniają wszelkie normy. Wybierając nasze produkty, otrzymujesz 2 lata gwarancji, pełen serwis w trakcie jej trwania oraz wsparcie po zakończeniu okresu gwarancyjnego. 

Oferta wind schodowych.

W naszej ofercie znajdziesz windę schodową: 

  • Homeglide poruszające się torem prostym, 
  • Alfa oraz Hawle, poruszające się torem krzywoliniowym,
  • Zewnętrzną poruszającą się torem prostym.

Poznaj szczegóły naszych produktów.

1814-krzeselko-przyschodowe-home

Krzesło przyschodowe Homeglide

Krzesło przyschodowe ALFA

1809-krzeselko-przyschodowe-alfa
1544-winda-schodowa-hw-10

Krzesło przyschodowe HAWLE

Winda Homeglide Outdoor

461-postoj-krzeselka-schodowego-na-dolnym-przystanku

Poniżej film prezentujący zasadę działania krzesła schodowego – windy schodowej

Skip to content