Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Platforma przyschodowa STRATOS - Tor krzywoliniowy

Platforma przyschodowa STRATOS  to elegancka, niezawodna i łatwa w montażu winda schodowa. Jej charakterystyczną cechą jest to, że może poruszać się po zakrzywionym torze, a kompaktowa konstrukcja umożliwia instalację urządzenia na większości zewnętrznych oraz wewnętrznych schodach i zapewnia minimalną przeszkodę dla przechodniów. Każda platforma przyschodowa idealnie wtapia się w otoczenie, dzięki doborowi różnych kolorów i materiałów na szyny i platformę. Urządzenie jest bardziej zaawansowane technologicznie, niż platforma schodowa OMEGA czy DELTA, posiadając między innymi wyświetlacz monitorujący przejazd oraz sygnalizujący występujące błędy.

Co zyskujesz, wybierając platformę schodową STRATOS?

Stabilność i bezpieczeństwo.

Solidna rampa i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że osoba korzystająca z platformy schodowej czuje się komfortowo i nie musi martwić się o niekontrolowane ruchy urządzenia, czy możliwość niechcianego zjechania z rampy. Platforma przyschodowa ta posiada Certyfikat TÜV zgodnie z Normą Europejską potwierdzający, że urządzenie spełnia najwyższe standardy.

Niezawodność.

Dzięki temu, że platforma schodowa jest zasilana akumulatorami, które ładują się automatycznie w każdej stacji, nie musisz martwić się o dostęp do gniazdka elektrycznego, czy awarię instalacji elektrycznej. Gdy akumulatory ulegną nagłej awarii, urządzenie bez problemu odbędzie jeszcze kilka przejazdów, a Ty w tym czasie zlikwidujesz usterkę.

Jakość.

Wysokiej jakości stal szlachetna oraz wodoodporne mechanizmy świadczą o tym, że platforma schodowa będzie Twoim sprzymierzeńcem na wiele lat. Lite stalowe części zapewnią trwałość przed uszkodzeniami i niesprzyjającą pogodą. 

Funkcjonalność.

Osoba będąca na wózku inwalidzkim w prosty sposób skorzysta z platformy przyschodowej. Jej prosty mechanizm sprawia, że użytkownik intuicyjnie przejdzie przez obsługę urządzenia. Platforma schodowa STRATOS znacznie ułatwia funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym w miejscach, gdzie wydaje się to być niemożliwe.

Możliwość doboru dodatkowych funkcji.

Podobnie, jak platforma schodowa OMEGA czy DELTA, STRATOS może zostać wyposażona w dodatkowe opcje, którymi mogą być: wybór innego koloru z palety RAL, system przeciwzgnieceniowy, automatyczne składanie i rozkładanie platformy, wykonanie najazdu bocznego, pokrycie platformy oraz szyny stalą nierdzewną, a także zamontowanie krzesełka.

Platforma schodowa dla niepełnosprawnych, platforma przyschodowa dla niepełnosprawnych

Platforma schodowa Stratos

Skip to content