Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Platforma schodowa DELTA – Tor Prosty

Platforma schodowa DELTA to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie schody mają prosty tor. Może być montowana na zewnątrz jaki wewnątrz budynku, a jej udźwig to aż 300 kg. Ergonomiczny kształt, który prezentuje, idealnie wpasowuje się w każdą przestrzeń, a niewielki rozmiar daje swobodę poruszania się pieszym po schodach. Napęd elektryczno-zębatkowy platformy przyschodowej pozwala na zainstalowanie dwóch przystanków-na dole schodów oraz u góry. Dzięki temu, że rampa najazdowa w urządzeniu jest płaska, osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, bez problemu samodzielnie skorzysta z platformy, a także poradzi sobie z jej obsługą. Dzięki platformie schodowej DELTA dajesz możliwość osobie niepełnosprawnej sprawne funkcjonowanie w życiu codziennym. Urządzenie posiada certyfikat UE oraz jest w pełni bezpieczne dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim z dużymi tylnymi kołami, oraz na wózkach elektrycznych.

Co zyskujesz, wybierając platformę schodową DELTA?

Bezpieczeństwo.

Osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, która korzysta z platform schodowych, powinna czuć się przede wszystkim bezpiecznie. Platforma DELTA zapewnia takiej osobie ufność w każdej chwili jej użytkowania. Dzięki macie antypoślizgowej wózek inwalidzki w czasie jazdy nie będzie się przemieszczał, a barierki zabezpieczają osobę niepełnosprawną przed upadkiem.

Mobilność.

Duży udźwig i system przeciw tnący sprawiają, że platforma przyschodowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających prostego i sprawnego rozwiązania, aby pokonanie schodów nie stanowiło już przeszkody. Urządzenie działa płynnie i sprawnie, usprawniając funkcjonowanie osób niepełnosprawnych.

Komfort.

Osoba będąca na wózku inwalidzkim sama wjedzie na rampę oraz z niej zjedzie, a także bez problemu obsłuży urządzenie. Płaski wjazd, czy poręcz ułatwiająca wjechanie na urządzenie sprawiają, że jest ona w 100% funkcjonalna. Dzięki zamontowanej platformie schodowej zyskujesz też dodatkową barierkę, z której można korzystać, chodząc po schodach. Postaw na niezależność osoby niepełnosprawnej.

Trwałość i jakość.

Platforma przyschodowa DELTA jest wykonana ze stali szlachetnej, która sprawdza się w każdych warunkach i jest odporna na środki do dezynfekcji. Wszystkie elementy urządzenia zostały wykonane z niezwykłą starannością, abyś Ty mógł cieszyć się jej użytkowaniem przez wiele lat.

Możliwość dodatkowych opcji.

Jako główny dystrybutor platform schodowych umożliwiamy Ci dobór dodatkowych elementów, by Twoje urządzenie było jeszcze bardziej funkcjonalne dla osoby niepełnosprawnej. Do dodatkowych opcji możemy zaliczyć: system przeciwzgnieceniowy, automatyczne składanie i rozkładanie platformy, wykonanie najazdu bocznego, pokrycie platformy oraz szyny stalą nierdzewną, a także zamontowanie krzesełka, czy dobranie innego  koloru z palety RAL.

Platforma przyschodowa Delta

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Platforma przyschodowa - działanie

Nasza ostatnia realizacja.
Budynek mieszkalny - Wrocław.
Montaż do ściany, za pomocą kotew chemicznych.
Platforma schodowa Delta zajmuje około 30 cm przestrzeni schodów.

Realizacja platformy przyschodowej dla osoby niepełnosprawnej dofinansowana ze środków PFRON.
Jazda za pomocą przycisków znajdujących się na panelu.

Skip to content