Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Platforma schodowa OMEGA - Tor krzywoliniowy

Platforma schodowa OMEGA charakteryzuje przede wszystkim różnorodność. Ta niezwykła platforma przyschodowa potrafi wpasować się praktycznie w każdą przestrzeń. Jest idealna do zamontowania na zewnątrz lub wewnątrz budynku, na schodach prostych oraz krętych. Do tego złożona zajmuje zaledwie 35 cm. Urządzenie to posiada certyfikaty CE i jest bardzo trwałe. Dzięki zastosowaniu materiałów takich, jak ocynkowana stal i wodoodporne podzespoły elektryczne, platforma schodowa sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych. Jeśli chcesz, aby platforma przyschodowa miała inny kolor, wystarczy, że wybierzesz go z palety RAL przy składaniu zamówienia. Wybierając platformę schodową OMEGA, otrzymujesz trwałe i niezawodne urządzenie, które osoba niepełnosprawna obsłuży sama, czując się przy tym w pełni bezpiecznie. 

Platforma schodowa dla niepełnosprawnych, platforma przyschodowa dla niepełnosprawnych

Platforma schodowa Omega

Co zyskujesz, wybierając platformę schodową OMEGA?

Wszechstronność .

Nasza platforma przyschodowa może być zamontowana na każdych schodach oraz w wewnątrz oraz zewnątrz budynku.

Bezpieczeństwo.

Urządzenie spełnia wszystkie standardy europejskie. Dzięki temu masz pewność, że możesz zaufać producentowi. Komfort użytkownika gra tu główne skrzypce. Osoba niepełnosprawna nie będzie odczuwała obawy, że spadnie z platformy przyschodowej, czy też bowiem sama platforma będzie wykonywała niekontrolowane ruchy. 

Niezawodność.

Jakość wykonania platformy schodowej sprawia, że będzie służyć Ci przez wiele lat. Stal użyta do produkcji jest malowana proszkowo, a użyte materiały do produkcji są najwyższej jakości, co przekłada się na trwałość urządzenia.

Łatwość obsługi.

Osoba niepełnosprawna z łatwością poradzi sobie z rozłożeniem platformy przyschodowej oraz jej złożeniem. Natomiast mechanizm elektryczno – linowy obsługiwany jest za pomocą pilota lub joysticku, co daje możliwość bycia samodzielnym przez osobę poruszającą się na wózku inwalidzkim.

Możliwość doboru dodatkowego wyposażenia.

Do platformy schodowej możesz zamówić dodatkowe siedzisko, aby mogły korzystać z niej też osoby chodzące o kulach czy lasce oraz najazd boczny, a także system przeciwzgnieceniowy. Ponadto wybierając joystick i automatyczne rozkładanie jako opcję dodatkową, zyskujesz w pełni intuicyjną, ponadczasową platformę.

Skip to content