Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Podnośniki dla niepełnosprawnych

Podnośnik śrubowy dla osoby niepełnosprawnej Cibes A4000

Podnośnik śrubowy Cibes A4000

Podnośniki dla osób niepełnosprawnych Cibes A4000 to niezwykle ciche i oszczędne urządzenie, które dzięki napędowi ECOSILENT pracuje bezszelestnie w dzień i w nocy. Za sprawą ślizgów rolkowych, przeprojektowaniu napędu i zamknięciu go w dźwiękoszczelnej obudowie praca windy jest cichsza, niż ekspres do kawy, zmywarka, a nawet lecący trzmiel.

Wąska konstrukcja urządzenia pozwala na zainstalowanie w praktycznie każdym budynku, ponieważ może być nawet wielkości Twojej szafy. Drzwi urządzenia są otwierane wychylnie i pracują tak sprawnie, że osoba niepełnosprawna z pewnością nie będzie miała problemów z ich otwarciem.  Aby dźwig był idealnie dopasowany do Ciebie, zaprojektujesz go od podłogi aż po sufit.  

Maksymalny jego udźwig to 300 kg i można w nim zainstalować maksymalnie 6 przystanków. Montaż podnośnika dla niepełnosprawnych jest szybki i bardzo łatwy. My przywozimy do Ciebie urządzenie w modułach, a nawet z szybem. Następnie w maksymalnie 3 dni montujemy je, później testujemy, aż wreszcie osoba niepełnosprawna  może korzystać ze wszystkich kondygnacji.

Dźwig CIBES A400 to idealne rozwiązanie do Twojego domu oraz miejsc rzadziej uczęszczanych. Dzięki szwedzkiej jakości zyskujesz trwałe i świetnie wyglądające urządzenie, które zlikwiduje przeszkody codziennego funkcjonowania.  

Skip to content