Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Winda zewnętrzna dla osób niepełnosprawnych - Winda Jura 14.10

Winda zewnętrzna dla osób niepełnosprawnych nagrodzona złotym medalem na targach dźwigowych w Euro-Lift Kielce w roku 2018.

Podnośnik pionowy, który został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, dzięki temu daje Ci możliwość posiadania wyposażenia, które w urządzeniach importowanych jest opcją dodatkową. Winda dla niepełnosprawnych Jura 14.10 możesz zamontować wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, umożliwiając osobom niepełnosprawnym swobodne poruszanie się. 

Podnośnik pionowy jest bardzo prosty w obsłudze i posiada 3 przyciski (jazda w górę, w dół i alarm). Winda została wykonana ze stali ocynkowanej, niektóre jej elementy ze stali nierdzewnej, a całość dopełnia wytrzymały poliwęglan komorowy. W standardzie każdy podnośnik dla niepełnosprawnych posiada panel diagnostyczny, pozwalający na samodzielne diagnozowanie w przypadku usterki. Pozwala to na uruchomienie urządzenia w bardzo krótkim czasie. Za płynną jazdę windy odpowiada napęd elektryczno-śrubowy, który gwarantuje sprawność urządzenia przez wiele lat.

 

Co zyskujesz wybierając zewnętrzną windę dla niepełnosprawnych Jura 14.10?

Bezpieczeństwo.

Podnośnik pionowy jest w pełni bezpieczny dla osoby niepełnosprawnej. Antypoślizgowy podest platformy sprawia, że przewożona osoba nie będzie musiała obawiać się chwiania, czy wywrócenia. Oddając Ci do użytku zewnętrzną windę dla osoby niepełnosprawnej 14.10, dajemy Ci gwarancję, że spełnia ona wszelkie normy i posiada certyfikat jakości. 

Intuicyjność.

Winda jest tak skonstruowana, aby osoba niepełnosprawna nie musiała stresować się, że nie będzie umiała jej obsłużyć. Platforma pionowa posiada jeden przycisk do jazdy w górę i jeden do jazdy w dół, a tor jazdy jest bardzo płynny. W razie potrzeby użytkownik windy może zatrzymać ją w dowolnym momencie, naciskając przycisk STOP. 

Wszechstronność.

Windę możesz zamontować na zewnątrz budynku lub w jego wnętrzu, wszędzie tam, gdzie chcesz zlikwidować barierę, jaką stanowią schody dla osoby niepełnosprawnej. Podnośnik pionowy produkujemy według Twoich potrzeb i warunków architektonicznych- tworzymy go dla Ciebie od pierwszego elementu.

Możliwość doboru dodatkowego wyposażenia.

Winda Jura 14.10 posiada w dodatkowej opcji coś, czego nie ma żadna inna winda- System inteligentnej kontroli.

Jest to świetne rozwiązanie dla miejsc publicznych, które posiadają system monitoringu. Za pomocą komend SMS dyspozytor może zdalnie przywołać windę, aby osoba niepełnosprawna nie musiała długo na nią czekać i  szybko dotrzeć na pożądaną kondygnację. Dzięki inteligentnej kontroli winda nie trafia w niepowołane ręce, ponieważ osoba obserwująca monitoring ma nad nią pełną kontrolę, a także w krótkim czasie może zgłosić serwisantom niepożądaną awarię.

Kolejnymi opcjami dodatkowego wyposażenia są: wypełnienie barierek i drzwiczek szkłem, wykonanie windy ze stali nierdzewnej, czy dobór innego koloru windy z palety RAL.

Podnośniki dla niepełnosprawnych, Platforma schodowa, platforma dla niepełnosprawnych

Winda zewnętrzna dla osób niepełnosprawnych pionowa

Winda pionowa, aby  przetransportować Cię do balkonu lub tarasu.

Nasze instalacje

Podnośnik dla niepełnosprawnych Jura 14.10 został zainstalowany w domu prywatnym. Winda w wersji przelotowej, zamontowana do balkonu budynku. Próg najazdowy wykonany z blachy ryflowanej aluminiowej.
Winda dla niepełnosprawnych Jura 14.10 posiada w standardzie panel diagnostyczny, pulpit i uchwyt wykonane są ze stali nierdzewnej. Nasza winda to Złota Medalistka Targów Eurolift.

Winda dla niepełnosprawnych Jura 14.10 została zamontowana w Parku Rozrywki w Chorzowie, w Ogrodzie Japońskim.
Podnośnik w wersji przelotowej, zamontowany do specjalnego, betonowej platformy. Próg najazdowy wykonany z blachy ryflowanej aluminiowej. Winda umożliwia osobie niepełnosprawnej korzystanie z platformy widokowej.

Skip to content