Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Dźwigi dla niepełnosprawnych - Dźwigi CIBES

Dźwig dla osoby niepełnosprawnej

Dźwig Cibes

Dźwig dla niepełnosprawnch

Dźwigi dla niepełnosprawnych marki Cibes idealnie dopasowane do Twoich wymagań i oczekiwań. Firma Cibes to szwedzki producent modułowych urządzeń dźwigowych do wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Dźwigi dla niepełnosprawnych Cibes charakteryzują się minimalnym wpływem na konstrukcję istniejących budynków i z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie osoba niepełnosprawna napotyka trudność w pokonaniu schodów lub kondygnacji, czyli w miejscach publicznych oraz prywatnych domach.

Każdy dźwig dla osoby niepełnosprawnej tej firmy posiada niezbędne certyfikaty, znaki CE, a także przechodzi szczegółowe testy oraz kontrolę jakości, aby dać Ci produkt dosłownie idealny.

Wybierając dźwig Cibes, otrzymujesz urządzenia w znacznie niższej cenie, niż tradycyjna windy i nie musisz martwić się o serwis urządzenia, ponieważ nasi specjaliści są odpowiednio przeszkoleni w montażu, obsłudze i konserwacji dźwigów.

Podnośnik dla niepełnosprawnych, platforma dźwigowa

Windy Cibes mogą zachwycić wysoką jakością zastosowanych materiałów, abyś mógł cieszyć się użytkowaniem urządzenia przez wiele lat. 

Bogaty wybór standardów wykończenia oraz aranżacji umożliwia Ci dopasowanie urządzenia do swoich potrzeb, a także możliwości finansowych.

Podnośnik dla niepełnosprawnych, podnośnik dla niepełnosprawnych, podnośnik dla osób niepełnosprawnych

Dźwig dla niepełnosprawnch

Dźwig dla osoby niepełnosprawnej Cibes A4000 to niezwykle ciche i oszczędne urządzenie, które dzięki napędowi ECOSILENT pracuje bezszelestnie w dzień i w nocy. Za sprawą ślizgów rolkowych, przeprojektowaniu napędu i zamknięciu go w dźwiękoszczelnej obudowie praca windy jest cichsza, niż ekspres do kawy, zmywarka, a nawet lecący trzmiel.

Wąska konstrukcja dźwigu pozwala na zainstalowanie w praktycznie każdym budynku, ponieważ może być nawet wielkości Twojej szafy. Drzwi urządzenia są otwierane wychylnie i pracują tak sprawnie, że osoba niepełnosprawna z pewnością nie będzie miała problemów z ich otwarciem.  Aby dźwig był idealnie dopasowany do Ciebie, zaprojektujesz go od podłogi aż po sufit.  

Maksymalny jego udźwig to 300 kg i można w nim zainstalować maksymalnie 6 przystanków. Montaż dźwigu dla niepełnosprawnych jest szybki i bardzo łatwy. My przywozimy do Ciebie urządzenie w modułach, a nawet z szybem. Następnie w maksymalnie 3 dni montujemy je, później testujemy, aż wreszcie osoba niepełnosprawna  może korzystać ze wszystkich kondygnacji.

Dźwig CIBES A400 to idealne rozwiązanie do Twojego domu oraz miejsc rzadziej uczęszczanych. Dzięki szwedzkiej jakości zyskujesz trwałe i świetnie wyglądające urządzenie, które zlikwiduje przeszkody codziennego funkcjonowania.  

Dźwig dla niepełnosprawnch

Dźwig CIBES Air charakteryzuje przede wszystkim intuicyjność. Urządzenie posiada takie rozwiązanie, jak ergonomiczna poręcz, dzięki której winda rusza i zatrzymuje się poprzez położenie dłoni na odpowiednim przycisku poręczy. Również wyłącznik awaryjny i alarmy, aby wyglądały bardziej elegancko, zostały zmniejszone i zaprojektowane w tylnym panelu.

To nie są jedyne innowacyjne rozwiązania. Winda automatycznie zatrzymuje się, jeśli dotkniesz górną listwę zabezpieczającą, czy też  listwę zabezpieczającą podłogę platformy. Natomiast wyświetlacz stanowi 7-calowy ekran za szkłem, wyraźnie wskazując piętro, na którym się znajdujesz.  Całość została wykończona aksamitnym materiałem DecoLegno®, któy jest trwały i łatwy w czyszczeniu.

Winda dla osoby niepełnosprawnej wymaga do montażu niezwykle niskiego nadszybia, bo tylko 2250 mm. Natomiast nie potrzebuje podszybia oraz pomieszczenia na maszynownię. Urządzenie przywieziemy do Ciebie w modułach i zainstalujemy w kilka dni, wykonując niewielkie prace budowlane, w minimalny sposób ingerując w Twoje życie codzienne.

Ten dźwig dla osoby niepełnosprawnej udźwignie od 300 kg do 500 kg, zasilane jest elektrycznie i może mieć zainstalowane maksymalnie 6 przystanków, a wymiary jego platformy wybierzesz spośród 11 dostępnych rozmiarów.

Chcąc ulepszyć swój dźwig, możesz do niego dobrać następujące opcje:

 • układ napędowy EcoSilent,
 • spersonalizowany wygląd wnętrza, od materiałów, kolory po tkaniny,
 • dotykową kasetę wezwań,
 • aluminiowe lub przeciwpożarowe drzwi.

CIBES Air to dźwig, który rozpieści Cię jakością wykonania oraz zadbaniem o najmniejsze detale. Osoba niepełnosprawna w pełni poradzi sobie z jego obsługą oraz poczuje się w nim niezwykle komfortowo.

Dźwig dla niepełnosprawnch

Dźwig domowy dla niepełnosprawnych charakteryzuje szybki i łatwy montaż oraz możliwość personalizacji urządzenia. Dzięki prefabrykowanemu szybowi, koszty prac zredukowane są do minimum, a na podszybie potrzebujemy tylko 100mm. Sam szyb dostarczamy do Twojego domu w modułach i montujemy go w kilka dni, nie zmieniając przy tym przewodów elektrycznych, ponieważ wystarczy nam zwykłe 3-fazowe napięcie, a cały osprzęt znajduje się w szybie windy.

Szeroki wybór wymiarów całej konstrukcji sprawia, że winda dla niepełnosprawnych wpasowuje się w praktycznie każdy budynek. Udźwig windy Cibes C1 Pure to 525 kg i można w niej zaprogramować 6 przystanków. Wysokość urządzenia od ostatniego przystanku do samego sufitu to 250 mm, czyli zmieści się w praktycznie każdym budynku. Swoją windę możesz doposażyć w: 

 • stalowe lub szklane panele szybu,
 • aluminiowe i ognioodporne drzwi,
 • zamknięcie kodowe,
 • kasetę wezwań z panelem dotykowym 
 • wybrany kolor sufitu i panelu z palety RAL,
 • wybrany wygląd szkła paneli szybu.

Cibes C1 Pure może stać się Twoim małym dziełem sztuki, całkowicie zaprojektowanym przez Ciebie. Co więcej, dzięki temu urządzeniu zlikwidujesz barierę w swoim domu, jaką stanowią schody. W związku z tym osoba niepełnosprawna będzie się czuła komfortowo w swoich własnych progach. 

Dźwig dla niepełnosprawnych, podnośnik dla niepełnosprawnych, dźwig dla osób niepełnosprawnych

Dźwig dla niepełnosprawnch

Dźwig kabinowy dla niepełnosprawnych C1 Pure to winda, która ma najbogatszy wybór opcji i materiałów wykończeniowych. Jej wygląd możesz konfigurować w taki sposób, aby winda wpasowała się do Twojego wnętrza, a nie odwrotnie. C1 Pure montujemy w zaledwie kilka dni, nieodczuwalnie wpływając na konstrukcję budynku. Pomieszczenie windy jest intuicyjne i znajdziesz w nim takie elementy, jak:
 • panel z podświetlanymi przyciskami,
 • sufit z oświetleniem LED,
 • lustro naprzeciwko drzwi,
 • podświetlona kaseta wezwań,
 • stalowe lub przeszklone drzwi teleskopowe.
Dobierając do wyposażenia klasycznego dostępne opcje, zyskujesz całkowicie nowoczesny dźwig, który swoim wyglądem zachwyci najbardziej wymagającego użytkownika. Dodatkowe wyposażenie ubarwi Twoją windę w:
 • dotykowy panel dyspozycji z zintegrowanym piętrowskazywaczem,
 • sufit z dyfuzorem LED,
 • dotykową kasetę wezwań,
 • oraz szeroką gamę kolorów każdego z poszczególnych elementów.
Ponadto dźwig dzięki zastosowaniu elektrycznego napędu śrubowego zajmuje nieporównywalnie mało miejsca. Z powodzeniem mieści się pod sufitem większości obiektów, nie potrzebuje dodatkowego pomieszczenia na maszynownię, a zagłębienie podszybia to tylko 100mm. Wybierając dźwig CIBES C1 Pure, zyskujesz nietuzinkowy wygląd, komfort użytkowania przez osobę niepełnosprawną, a także idealne dopasowanie.
Dźwig dla niepełnosprawnych, podnośnik dla niepełnosprawnych, dźwig dla osób niepełnosprawnych
Skip to content