Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Winda dla osób niepełnosprawnych Kali B900.

Winda dla osób niepełnosprawnych Kali B900 idealnie sprawdzi się na niewielkich wysokościach. Jej zasięg to 3 m i może udźwignąć 385 kg, co oznacza, że mogą się nią przemieszczać aż 3 osoby. Jest świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie osoba z dysfunkcjami ruchu nie może pokonać schodów. Jej montaż jest łatwy, szybki i nie wymaga wygospodarowania osobnego pomieszczenia na maszynownię, bo cały mechanizm znajduje się w szybie podnośnika. 

Obsługa windy dla osób niepełnosprawnych Kali B900  jest bardzo intuicyjna- wystarczy nacisnąć jeden przycisk, dzięki temu osoba niepełnosprawna może w prosty sposób korzystać z niej samodzielnie. Wykonanie platformy dla niepełnosprawnych B900 nie budzi zastrzeżeń, ponieważ wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki temu otrzymujesz trwały i odporny na warunki atmosferyczne podnośnik pionowy . 

Jakie korzyści niesie za sobą wybór windy dla osoby niepełnosprawnej B900?

Komfort i bezpieczeństwo.

Użytkownik dźwigu dla niepełnosprawnych bez problemu obsłuży panel urządzenia, jak i samodzielnie wjedzie do windy oraz z niej wyjedzie. Platforma dla niepełnosprawnych B900 to w pełni bezpieczny podnośnik, który został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Winda jest wyciszona matami redukującymi hałas, a start i zatrzymanie bardzo łagodne. 

Niskie koszty założenia i eksploatacji.

Winda Kali B900 jest świetną alternatywą dla klasycznej windy. Jej montaż oraz produkcja są znacznie tańsze, a koszty eksploatacji nieporównywalnie niższe. 

Wszechstronność.

Podnośnik pionowy możesz zamontować na zewnątrz lub wewnątrz budynku, a także w wersji kątowej. Budynek możesz wyposażyć w windę na przykład przy modernizacji, nie martwiąc się o brak szybu wewnątrz budynku. 

Niezawodność.

Stal użyta do produkcji podnośnika pionowego jest wysokiej jakości, a niektóre jej elementy ocynkowane. Furtki oraz barierki wypełnione są poliwęglanem komorowym, który jest bardzo wytrzymały mechanicznie, odporny na wysoką temperaturę i zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Napęd śrubowy zastosowany w windzie jest bardzo precyzyjny i trwały. Te wszystkie cechy sprawiają, że winda B900 jest urządzeniem, które będzie służyć przez wiele lat. 

Możliwość doboru dodatkowych opcji. 

Jak w każdym naszym podnośniku pionowym również tu masz możliwość doposażenia, a są to:

  • Malowanie windy na dowolny kolor z palety RAL,
  • Wykonanie całej konstrukcji ze stali nierdzewnej,
  • Zmniejszenie zasilania do 230V,
  • Wybór innych kolorów i tworzyw wypełnienia furtek i barierek.
Winda dla niepełnosprawnych, winda dla osoby niepełnosprawnej.

Winda

Windę Kali B900 możesz mieć w dowolnym miejscu, na zewnątrz lub wewnątrz budynku. 

Skip to content