Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Krzesło schodowe Alfa

Winda schodowa Alfa to połączenie niebanalnego wzornictwa oraz świetnej technologii. Krzesło schodowe umożliwia osobie z trudnościami ruchowymi, pokonać schody, do tego stanowiąc stylowy dodatek wnętrza. 

Windę schodową Alfa możesz zamontować w domu, szkole, przychodni lub wszędzie tam, gdzie jej po prostu potrzebujesz. Jej zasięg to aż 35 m, a udźwig wynosi 135 kg. Poruszając się po torze krzywoliniowym, płynnie przetransportuje pasażera w dół lub na górę schodów. Aby zainstalować windę schodową, nie musisz martwić się o przebudowy, czy naruszenie konstrukcji schodów, ponieważ windę zakładamy na Twoje istniejące schody, nie zmieniając kompletnie nic w ich budowie, a sama instalacja trwa zaledwie jeden dzień. Do uruchomienia windy schodowej potrzebujesz tylko gniazdka elektrycznego, a gdy zdarzy się przerwa w dostawie prądu, winda wykorzysta działanie swoich baterii. 

Winda schodowa Alfa jest dostępna u nas w trzech wersjach: 

  • Classic, w której podłokietniki wykonane są z wytrzymałego tworzywa, a krzesło obite jest tapicerką, z możliwością doboru jej koloru spośród 6 kolorów, 
  • Premium, gdzie podłokietniki wykonane są z imitacji drewna. Natomiast ramą krzesła wykonana jest z drewna, a tapicerka dostępna jest w 6 kolorach, 
  • Exclusive z podłokietnikami z drewna włoskiego, regulowanym oparciem, drewnianą ramą oraz możliwością wyboru spośród 9 kolorów tkaniny. 

Każda z tych wersji posiada tą samą, wytrzymałą konstrukcję, która charakteryzuje się podwójnym systemem szynowym z możliwością przystanków. Szynę dobieramy indywidualnie do Twoich schodów, aby komfort użytkowania windy był jak najwyższy. Sama obsługa krzesła schodowego dla niepełnosprawnych jest bardzo prosta, ponieważ joystick znajduje się w podłokietniku. Natomiast transport osoby wyróżnia się bezpieczeństwem dzięki pasom, czujnikom oraz podnóżkowi. 

Windę schodową możesz doposażyć o następujące elementy: 

  • Udźwig do 145 kg,
  • Obrotowe siedzisko, 
  • Opuszczany i podnoszony podnóżek.

Decydując się na windę schodową Alfa, otrzymujesz ciche, eleganckie i certyfikowane urządzenie, które sprawnie pomoże w codziennym funkcjonowaniu osoby z problemami ruchowymi. Zapewniamy Ci pełną opiekę i serwis posprzedażowy oraz po okresie gwarancyjnym. 

Krzesło schodowe ALFA, krzesło schodowe dla niepełnosprawnych, krzesło schodowe dla osób niepełnosprawnych, winda schodowa, winda schodowa dla niepełnosprawnych, widna dla niepełnosprawnych
Krzesło schodowe, winda schodowa dla niepełnosprawnych
Krzesło schodowe, winda schodowa dla niepełnosprawnych

Krzesło schodowe Havle

Krzesło schodowe, krzesło przyschodowe, winda schodowa dla niepełnosprawnych
Krzesło schodowe, krzesło schodowe dla niepełnosprawnych, krzesło schodowe dla osób niepełnosprawnych, winda schodowa, winda schodowa dla niepełnosprawnych
Krzesło schodowe, krzesło przyschodowe, winda schodowa dla niepełnosprawnych
Krzesło schodowe, krzesło przyschodowe, winda schodowa dla niepełnosprawnych

Krzesło schodowe Havle sprawdzi się wszędzie tam, gdzie schody są kręte, a ich kąt nachylenia wynosi maksymalnie 75st. Urządzenie produkowane jest w Niemczech, zapewniając niezawodność, innowacyjność i gustowny wygląd, a my jesteśmy głównym importerem tej windy. Winda jest także przystosowana do instalacji na zewnątrz, posiadając wszelkie zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Havle charakteryzuje niesamowita trwałość. Urządzenie przeszło szereg testów, aby być uznanym za windę do zadań specjalnych, ale także stanowiąc przy tym ładny mebel, pasujący do wnętrza. Havle skonfigurujesz typowo pod swój gust. Krzesło możesz obić preferowanym materiałem oraz wybrać dostępny jego kolor. 

Urządzenie zapewni Ci bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Wykorzystując sensory ruchu i wykrywanie przeszkód na torze, działa sprawnie i płynnie. Jego konstrukcja jest bardzo podobna do windy Alfa, ale zdecydowanie bardziej sprawdzi się w trudniejszych warunkach. 

Krzesło zamontujemy na Twoich schodach szybko, nie wykonując przy tym ich przebudowy. Jedynym naszym wymaganiem jest dostęp do gniazdka elektrycznego, ponieważ nasze urządzenie działa dzięki napięciu elektrycznemu oraz wbudowanym bateriom.  Urządzenie zajmuje mało miejsca, nie przeszkadzając przy tym innym osobom, poruszających się po schodach. 

Wybierając windę Havle, masz pewność, że urządzenie nie zawiedzie Cię nawet w ekstremalnych warunkach, a my będziemy je regularnie serwisować w czasie gwarancji oraz na Twoje życzenie po jej zakończeniu. 

Skip to content