Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Krzesła schodowe - tor prosty Homeglide

Krzesła schodowe Home zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez Access BDD w Wielkiej Brytanii. Firma ta charakteryzuje się ponad 30 letnim doświadczeniem i konkurencyjną ceną na rynku. 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem krzeseł schodowych Home i instalujemy je w całej Polsce. Windę schodową zamontujemy w Twoim domu, czy w innym budynku w jeden dzień, bez jakiejkolwiek ingerencji w konstrukcję ścian, ponieważ urządzenie dopasowujemy do Twoich schodów. Jedyne, czego wymagamy to dostęp do gniazdka elektrycznego oraz minimalną szerokość klatki 740 mm. Jeśli drzwi przeszkadzają w montażu krzesła schodowego, zainstalujemy szynę z automatycznym zawiasem. Gdy winda schodowa skończy przejazd, zawias wróci do pozycji pionowej, umożliwiając swobodne korzystanie z drzwi. 

Winda schodowa Home to świetny design oraz wygoda. Jego siedzisko jest miękkie i wygodne, a tapicerka ognioodporna i łatwa w utrzymaniu czystości. Krzesło schodowe sterujesz za pomocą joysticka, który można wyjąć, aby nie wpadł w niepowołane ręce, a udźwig samego krzesła to 138 kg.

By było Ci wygodnie windę schodową, możesz zaparkować na dole lub górze schodów, a w momencie, gdy nie będziesz jej używać, złoży się zajmując tylko 380 mm. 

Krzesło schodowe Home to przede wszystkim bezpieczeństwo. W czasie jazdy będziesz zapięty w chowany pas, Twoje stopy będą spoczywać na podnóżku, a jeśli winda spotka na swoim torze jazdy przeszkodę, zatrzyma się dzięki aktywnym krawędziom bezpieczeństwa. W czasie przerwy dostawy prądu krzesło nieprzerwanie działa za pomocą akumulatorów bateryjnych.

Bez wątpienia winda schodowa HomeGlide to dobry wybór, zapewniający komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Usprawnij funkcjonowanie i pokonywanie schodów osobom z problemami ruchowymi.

Winda schodowa

Krzesło schodowe na schody proste.

Krzesło schodowe Home możesz dowolnie konfigurować, wybierając wersję HomeGlide Extra.
Znajdziesz w niej takie elementy, jak:

  • Zwiększony udźwig do 146 kg 
  • 2 rodzaje tapicerki, 
  • 7 kolorów tapicerki, 
  • ręczne siedzisko obrotowe, 
  • 4 wysokości siedzeń, 
  • proste lub zakrzywione podłokietniki, 
  • siedzisko dobrane przez fizjoterapeutów, 
  • połączony podnóżek.

Winda schodowa Homeglide.
Montaż w domu jednorodzinnym. Klient to osoba starsza, mająca problem w schodzeniu po schodach.
Krzesełko schodowe w wersji standardowej. Cena sprzedaży 8900,00 złotych.

Dwie windy schodowe Homeglide.
Montaż w domu jednorodzinnym. Schody dwubiegowe, strome. Ze względu na ograniczony budżet, klient zdecydował o zakupie 2 krzesełek, mimo utrudnienia w postaci konieczności przesiadania się na półpiętrach.
Cena krzesła schodowego, za 2 krzesełka wyniosła 16 tysięcy złotych.
Dofinansowanie MOPS- 80% ceny. Cena wersji alternatywnej czyli windy schodowej o torze krzywoliniowym wyniosłaby około 26 tysięcy złotych.

Skip to content