Windy dla niepełnosprawnych AUTORO – platformy i podnośniki dla niepełnosprawnych, krzesła schodowe dla niepełnosprawnych

Krzesło schodowe Hawle- Winda schodowa do zadań specjalnych

W dzisiejszym świecie, gdzie mobilność jest kluczem do sukcesu, innowacje technologiczne stają się niezbędnym wsparciem. Wprowadzając na rynek windę schodową Hawle, otwieramy nowe możliwości dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań w zakresie transportu pionowego. Krzesło schodowe Hawle to odpowiedź na potrzeby osób z ograniczoną mobilnością. W sposób bezpieczny zapewnia ono im dostęp do różnych poziomów budynku, Odkryj razem z nami świat innowacyjności i komfortu, jaki oferuje nasze nowoczesne urządzenie.

Krzesło schodowe Hawle-niezwykła pomoc dla osób z ograniczoną mobilnością

Krzesło schodowe Hawle to niemiecka produkcja, której jesteśmy głównym importerem. Winda ta to niepowtarzalna trwałość, niezawodność i ciekawy design. Innowacyjność krzesła Hawle polega na jego wielofunkcyjności. Może być ono montowane na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu, a także w niewielkich przestrzeniach. 

Krzesła schodowe Hawle to doskonałe rozwiązanie dla:

  • Osób starszych: Zmagających się z problemami z poruszaniem się po schodach. 
  • Osób niepełnosprawnych: Poruszających się na wózku inwalidzkim, ale potrafiących się swobodnie przesiadać. 
  • Osób po urazach: Dla których schody tymczasowo stanowią wyzwanie.  

Krzesełko schodowe Hawle to niewątpliwie urządzenie niosące pomoc osobom z ograniczoną mobilnością. Jeśli dodamy do tego niezwykłą wygodę użytkowania, design dopasowany do wnętrza nieruchomości, a także intuicyjny mechanizm można powiedzieć, że zyskujemy idealną windę schodową

Winda schodowa do zadań specjalnych to komfort i bezpieczeństwo na każdym stopniu

Komfort krzesła Hawle na pewno przejawia się w samej konstrukcji urządzenia. Wygląda ono jak wygodne krzesło, obite w przyjemne materiały. Po zajęciu miejsca na na nim dostrzeżemy, że faktycznie jest ono niezwykle dobrze dopasowane do pozycji osoby niepełnosprawnej. Odczucia te to sprawka szerokiego i miękkiego siedziska, oparcia i wygodnych podłokietników. Stabilizację użytkownika zapewnia także zwijany pas bezpieczeństwa oraz podnóżek, w którym znajduje się wyłącznik bezpieczeństwa. 

Krzesło schodowe Hawle chroni osobę niepełnosprawną przed niekontrolowanymi zdarzeniami. Dzięki zastosowaniu stoperów na końcach szyny, wyłącznika awaryjnego i czujników wykrywających kolizję użytkownik może czuć się pewnie w czasie wjazdu na piętro i zjazdu na przystanek. Również podczas nieużytkowania krzesła schodowego Hawle nie trzeba martwić się o to, że wpadnie ono w niepowołane ręce, ponieważ krzesło może być wyposażone w kluczykowe zabezpieczenie. 

Poznaj unikalne funkcje krzesełka schodowego Hawle

Aby poznać funkcje krzesła Hawle, warto przyjrzeć się napędowi windy schodowej, a także konstrukcji urządzenia. Krzesełko porusza się po specjalnej szynie zamontowanej na schodach. Ruch krzesła możliwy jest poprzez wpięcie wtyczki do gniazdka elektrycznego. To właśnie prąd ładuje akumulatory znajdujące się w konstrukcji krzesła, a te z kolei umożliwiają jazdę windy nawet w razie braku dostępu prądu. Jeśli mamy już podpiętą windę do gniazdka, wystarczy usiąść na krześle i przesunąć joystick. Po przytrzymaniu go koło zębate zaczyna się poruszać, a winda przemieszcza się na wybrany przystanek. 

Mechanizm eletryczno-zębatkowy zastosowany w windzie Hawle to niesamowita trwałość, wydajność i niezawodność. Urządzenie zawdzięcza mu płynną pracę, bezawaryjność, a także możliwość użytkowania krzesła przez wiele lat. 

Krzesełko schodowe Hawle jest w stanie przetransportować osobę ważącą do 120 kg lub w wersji rozszerzonej do 150 kg. Materiały użyte do produkcji krzesła oraz szyny to stal malowana proszkowo lub ocynkowana w wersji zewnętrznej, tworzywo sztuczne w niewielkich częściach zabudowy oraz tkanina wybrana według upodobań przyszłego właściciela- na siedzisku, podłokietnikach i oparciu.

Zaawansowane rozwiązania designerskie i technologiczne w windach schodowych dla potrzeb osób niepełnosprawnych

Kto powiedział, że krzesełko schodowe nie może być dobrze prezentującym się elementem wyposażenia wnętrz? Hawleprzełamuje te stereotypy i oferuje szeroki wybór wspomnianej tkaniny, a także jej koloru. Wygląd windy schodowej Hawle można wybrać spośród skóry, tworzywa ekologicznego, czy weluru, a jego kolor dobrać z szerokiej gamy barw palety RAL. Użyte materiały są łatwe w czyszczeniu i trudnopalne, a więc zapewniają niezwykłą wygodę w użytkowaniu krzesła. Świetną opcją jest także możliwość wyboru samego krzesła w wersji stabilnej lub w opcji dodatkowej- w wariancie obrotowym. 

Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, że krzesło Hawle jest przeznaczone do zadań specjalnych to nie tylko możliwość jego montażu na zewnątrz i w wewnątrz budynku. Przede wszystkim jego innowacyjność polega na tym, że spełnia ono swoją funkcję na schodach dwuobiegowych, zabiegowych, wachlarzowych, kręconych, łamanych, a nawet trójbiegowych. Dodatkowo winda schodowa Hawle zajmuje niewiele miejsca, pozostawiając wolną przestrzeń dla przechodniów, stanowiąc wyjątkowym mebel, a po jej złożeniu wtapia się w przestrzeń niczym kameleon. 

Chcesz się dowiedzieć czy krzesełka schodowego Hawle może być zamontowane w Twojej nieruchomości? Odwiedź profesjonalistów z Autoro!

Skip to content